fbpx 21 i 22 kwietnia! Czekamy na Was! | Wydział Filologiczny

21 i 22 kwietnia! Czekamy na Was!

Drodzy Licealiści i Uczniowie szkół ponadpodstawowych

z radością zapraszamy Was w progi Wydziału Filologicznego

na Dni Otwarte 21 i 22 kwietnia 2022

3,5 tysiąca Waszych starszych koleżanek i kolegów rozwija swoje pasje, kształci języki, umiejętności i kompetencje zawodowe na 24 kierunkach studiów I, II i III stopnia w naszych pięknych siedzibach na Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego: budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51, budynku Humanki, ul. Wita Stwosza 55 i Logopedii. NASZA OFERTA!

W dwóch pierwszych lokalizacjach przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych wykładów, warsztatów, performance’ów, prezentacji i rozmów. Zapraszamy Was do zapoznania się z:

PROGRAMEM DNI OTWARTYCH NA FILOLOGICZNYM 21-22 KWIETNIA 2022

Zaplanujcie sobie te dni na Filologicznym! Czekamy na Was!

W przerwach między wydarzeniami na Filologicznym zapraszamy na piknik naukowy „Klimat dla nauki” do 2 namiotów Wydziału Filologicznego na parkingu Wydziału Biologii, ul. Wita Stwosza 59. Tutaj moc atrakcji przygotowały dla Was koła naukowe Wydziału Filologicznego. Nie omińcie naszych namiotów, gdzie między innymi zagracie w gry, stworzycie własne dzieła poetyckie, wykaligrafujecie swoje imiona po chińsku i japońsku, zatańczycie, zaśpiewacie i wygracie nagrody. Spotkacie studentów, od których dowiecie się, że naprawdę warto studiować na Filologicznym! Zapraszamy!

HARMONOGRAM PIKNIKU "KLIMAT DLA NAUKI" W 2 NAMIOTACH WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO UG

Zajrzyj koniecznie do:

FOLDERU REKRUTACYJNEGO WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO 2022/23

Masz pytania pisz lub dzwoń. Odpowie koordynatorka wydarzenia dr Anna Malcer-Zakrzacka, e-mail: malcer@ug.edu.pl, tel. 523 30 13 w godz. 8.00-15.00

Trwa także otwarty dla Was w duchu zero waste i zrównoważonego rozwoju konkurs instagramowy Twoje studia dla planety, w którym możesz podzielić się z nami swoimi marzeniami dotyczącymi przyszłych studiów i zdobyć fajne nagrody. SZCZEGÓŁY KONKURSU.

z

Przykłady "poezji konkretnej" - możesz wykonać sam podczas warszatów w piątek 22.04. w namiocie Wydziału Filologicznego
zzz
poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku, 13:39