fbpx Święto Wydziału Filologicznego odbyło się 28 czerwca 2014 | Wydział Filologiczny

Święto Wydziału Filologicznego odbyło się 28 czerwca 2014

Święto Wydziału

Święto Wydziału Filologicznego połączone z uroczystością wręczenia dyplomów doktorskich i habilitacyjnych odbyło się 28 czerwca 2014 roku o godz. 10.00 w auli Wydziału Filologicznego 1.43 w Gdańsku Oliwie, ul. Wita Stwosza 55.
Podczas Święta Wydziału Dziekan Wydziału Filologicznego, prof. UG, dr hab. Andrzej Ceynowa podziękował za pracę i wkład w rozwój Wydziału Filologicznego przechodzącym na emeryturę prodziekanom: prof. UG, dr hab. Krystynie Turo, prof. dr. hab. Franciszkowi Apanowiczowi, a także profesor z Katedry Historii Literatury, wybitnej znawczyni literatury oświeceniowej, prof. dr hab. Krystynie Maksimowicz.
Po uroczystości Dziekan zaprosił wszystkich gości na piknik pod pomnikiem  Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Ewa Jaros
środa, 8 października 2014 roku, 12:52